Pubg Mobil Sürümler

En deneyimli oyuncuların, bir oyunun veya uygulamanın sürümlerinin her birinin avantajlarını anlama becerisidir. PUBG Mobile bir istisna değildir, her sürümün avantajları ve dezavantajları vardır.

Bu nedenle, aradığınız oyun moduna hangisinin en uygun olduğunu belirlemek gerekir. Android cihazınız , MAC veya PC’niz için olsun.

versiyonları-pubg-mobilePlay Store’da PUBG Mobile’ı en son sürümünü indirmek için bir bağlantı bulabilirsiniz. Size ücretsiz olarak aldığınız oyunun Beta sürümünü sunduğunu bilmelisiniz.

Ancak, mobil cihazınız için PUBG Mobile’ın daha hafif ve daha esnek bir sürümünü indirmek istiyorsanız. Veya haftalık olarak güncellenen yeni içerikle uygulamanın alternatif sürümlerini aramalısınız.

PUBG Mobile’ın Çince sürümleri iki tanedir ve TIMI sürümüne veya LightSpeed sürümüne ayrılmıştır. Oyunu yaratan aynı şirket tarafından sunuluyor, ancak Tencent Games şirketinin iki farklı bölümü tarafından sunuluyor.

PUBG Mobile’ın Lite sürümünü indirerek , uygulamanın hafif ve optimize edilmiş bir sürümünü indireceksiniz. Düşük performanslı mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır. Cihazınız PUBG Mobile’ın beta sürümünü çalıştıramasa bile PUBG Mobile Lite’ı oynamanıza izin verir.

PUBG Mobile Çince sürümünü indirin

PUBG Mobile Çince indirmek için öncelikle mevcut iki sürümün her birinin ne sunduğunu bilmelisiniz. Oyunun bu sürümleri tamamen Çince’dir. Çince metinler arasında kaybolmak kolay olduğu için mektuba yönelik öğreticiyi takip etmeniz önerilir.

PUBG Mobile , Timi veya LightSpeed ​​sürümünde TapTap aracılığıyla edinilmelidir. Play Store ile aynı stilde dijital bir mağaza ama Çince uygulamaları da saklıyor.

PUBG Mobile’ın her iki sürümü de bazı küçük değişikliklerle aynı harita tasarımını korur. En uygun bulduğunuzu indirebilirsiniz ve bir sürüm veya diğeri arasında çok fazla fark olmayacaktır.

AppTapTap uygulamasına girdikten sonra PUBG arama motorunu yazmanız yeterlidir. Bu sizi PUBG Mobile’ı Çince sürümünde indirme seçeneklerini bulacağınız bir listeye götürecektir. Oynamadan önce WeChat uygulamasını Play Store’dan yüklemeli ve kayıt olmalısınız.

PUBG Mobile TIMI’yi indirin

TapTap uygulamasından PUBG Mobile TIMI’yi indirmek istiyorsanız. Tarayıcı sekmesine tıklayın ve oyunun adını girin. Ardından PUBG Mobile : Marching (TIMI) yazan seçeneği seçersiniz .

Diğerlerinin sağında bulunan indirme düğmesini tıklayın. Zaten bildiğiniz Play Store’un görünümüne benzer.

Ayrıca, indirme düğmesinin solundaki düğmeyi de seçebilirsiniz . Sizi PUBG Mobile China resmi web sitesine götürecek , orada sağdaki ilk düğmeye tıklayın. Çince başka bir sayfaya ulaşacaksınız, ekranın ortasındaki pencerede görünen yeşil düğmeyi seçeceksiniz.

Telefonunuz apk dosyasını kabul etmek isteyip istemediğinizi soracaktır, kabul edildiğinde PUBG Mobile TIMI uygulamasını indirmeye Spaceman slot pragmatic başlayacaktır. Ardından uygulamayı ana menünüzde bulabilir ve PUBG Mobile’ın Çince sürümünü oynamaya başlayabilirsiniz.

PUBG Mobile LIGHTSPEED’i indirin

PUBG Mobile Lightspeed’i indirme işlemi, onu bulma açısından TIMI sürümüne benzer. Sadece TapTap PUBG Mobile’ı arayın ve PUBG Mobile : Battlefield (L&Q) başlıklı olanı seçin.

Sağdan sola ikinci düğmeye tıklayın ve resmi Tencent Games sitesine erişin. Sağ üst köşedeki düğmeyi tıklayın ve dosyayı kaydedin.

PUBG Mobil LITE

PUBG Mobile’ı Play Store’dan indirdiğinizde mobil cihazınızda çok fazla «gecikme» vardır ve oyununuz «kabul edilemez. Oyunun daha temel ekipmanlarda daha iyi performans elde etmenizi sağlayan Lite sürümünü indirebilirsiniz .

PUBG Mobile Lite, uygulamanın hafif ve optimize edilmiş bir sürümüdür. Sadece 1GB RAM’e ihtiyaç duyuyor ve Android cihazınızın 4.0.3’ten daha yüksek bir sürüme sahip olması.

PUBG Mobile’ın bu versiyonunda harita daha küçük ve oyuncu sayısı 100’den 40’a düşürüldü, ancak orijinal oyunun aynı özünü koruyor.